MŪSŲ PASLAUGOS

Graviravimas

Teikiame lazerinio graviravimo ir pjovimo lazeriu paslaugas. Graviruojame ir pjauname itin smulkius ir tikslius užrašus, logotipus ir paveikslėlius ant įvairių daiktų ir medžiagų.

Iškabos

Teikiame aukščiausios kokybės spaudos paslaugas ir medžiagas jūsų norimoms reklaminėms iškaboms gaminti. Iškabas, priklausomai nuo kliento poreikių ir pageidavimų, galime pagaminti iš daugybės įvairių medžiagų.

UV spauda

UV spauda – greitas, kokybiškas ir itin lankstus spausdinimo būdas, teikiantis galimybę spausdinti ant pačių įvairiausių paviršių: stiklo, plastmasės, laminato, medžio, keramikos, faneros, metalo, akmens, veidrodžio, magneto, ant įvairių audinių ir kt.

Spauda ant marškinėlių

Siūlome personalizuotą spaudą įvairių medžiagų marškinėliams. Gamyboje naudojame ekologinius standartus atitinkančius vandens pagrindo dažus, todėl grantuojame ne tik kruopščią gamybą, bet ir aukščiausią marškinėlių kokybę.

Spauda ant transporto

Gaminame automobilinius reklaminius lipdukus - spausdintus ar ploteriuotus lipdukus, skirtus klijuoti ant transporto. Mūsų siūlomos gamybos lipdukai atitinka aukštos kokybės standartus, yra atsparūs drėgmei, karščiui ir saulės spinduliams.

Tūrinės raidės

Tūrinės raidės dažniausiai montuojamos ant pastatų ir verslo centrų fasadų. Visą parą veikiančią jūsų tūrinių raidžių reklamą gaminame į raides įmontuodami kokybišką LED apšvietimą, kuris garantuos puikų šviesos pasiskirstymą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas.

Šviesdėžės

Šviesdėžė – greičiausias reklaminės iškabos sprendimas. Šviesdėžes gaminame įvairių formų, kelių tūrių, su inkrustuotomis raidėmis, su UV arba foto spauda.

Langų apklijavimas

Gaminame kokybiškų medžiagų ir įvairių medžiagų lipdukus vitrinoms ir langams dekoruoti ar reklamuoti. Lipduko(-ų) maketas nepriekaištingai atitiks jūsų lūkesčius, norus ir vizualizacijas.

Norite pasiteirauti?

(8-622) 72192
dizainas@adedesign.lt
Gėlių g. 8, LT-87111 Telšiai

Dizaino ir reklamos studija